II Forum Szefów Sprzedaży

II Forum Szefów Sprzedaży

W dniach 19-20 listopada odbędzie się w Warszawie II forum Szefów Sprzedaży. W kongresie weźmie udział Wojciech Wrociński.

Tematem przewodnim forum jest budowa skutecznego zespołu sprzedażowego. Prelegenci podczas swoich wystąpień przedstawią swoje case study z wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów sprzedażowych w firmach z branży: produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG i finansowej.

Na forum zostaną poruszone tematy z których dowiemy się: jak stworzyć idealną załogę handlowców (czyli jak znaleźć rodzynka wśród kandydatów o pracę), o organizacji i zarządzaniu działem sprzedaży, temat specjalny – czyli zakaz konkurencji, jak zwiększyć motywację naszych sprzedawców dzięki efektywnemu systemowi wynagradzania.

Podczas konferencji zostanie przedstawiona w praktyce i w teorii – Grywalizacja. Uczestnicy forum będą zbierali punkty, biorąc udział w różnych aktywnościach. Najlepsi na zakończenie otrzymają atrakcyjne nagrody przygotowane przez „Szefa Sprzedaży” oraz firmę Companion – współorganizatora gry.

Tegoroczna edycji Forum Szefów Sprzedaży to:

– 2 intensywne dni
– 3 panele tematyczne
– 15 doświadczonych prelegentów
– 13 case study
– 12 dyżurów eksperckich
– grywalizacja z nagrodami
– „Szef Sprzedaży wieczorową porą” – mniej oficjalna część forum, gdzie uczestnicy będą mieli okazję lepiej się poznać, a także skorzystać z przygotowanych atrakcji.

11051757_818640861585596_7260816636860485782_n