Niezbędnik urlopowicza

Namiot plażowy / reklmowygadzet.pl

Namiot plażowy / reklmowygadzet.pl

Lato w pełni! Wreszcie! Można błogo wylegiwać się na plaży, wspólnie ze znajomymi urządzić piknik, albo spędzić ten czas w domu i nie robić nic prócz narzekania, że jest za gorąco ;)

Dla tych, którzy tylko czekali na słoneczną pogodę, zaczął się wymarzony czas na zrelaksowanie się na łonie natury. Czy aby na pewno? Lepiej zawczasu przemyśleć co nam się przyda na wyjazd, żeby nie słuchać narzekań typu: „Co?! Nie mów tylko Romek, że koca nie wziąłeś?!!!„. Dla świętego spokoju, warto poświęcić chwilę na przygotowania przed wypoczynkiem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały poradnik – „Niezbędnik urlopowicza”.

Torba izotermiczna / reklamowygadzet.pl

Torba izotermiczna / reklamowygadzet.pl

Zdrowie to podstawa! 

Jak mawia stare porzekadło – „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Zatem powinniśmy zadbać o kremy z filtrem UV, żeby nasza cera nie była „czerwona jak cegła”. Zapewne przyda się też spray na natrętne komarzyce i inne robactwa. Oczywiście nie można zapominać o nakryciu głowy – kapelusze, czapki z daszkiem, parasole przeciwsłoneczne czy namioty plażowe z pewnością ochronią nas od udarów. A z kolei okulary pomogą nie tylko zadbać o oczy, ale też obserwować czy przypadkiem partner nie ogląda się za inną plażowiczką ;)

 

Komfortowe podróże

Poduszka podróżna / reklamowygadzet.pl

Poduszka podróżna / reklamowygadzet.pl

Klimatyzacja w aucie dla niektórych to luksus. Jak w tani sposób sprawić, by podróż stała się bardziej wygodna? Chociaż korzystając z osłon przeciwsłonecznych czy poduszki podróżnej. Z izotermicznej torbywyjąć schłodzony napój bezalkoholowy i można z uśmiechem pozować do fotoradarów ;)

Ekwipunek? Eeee… tam!

Jedzenie, kubki, napoje, koc, zestaw do grilla, mata plażowa… Czy to wszystko potrzebne, skoro liczy się dobry humor? Dla równowagi psychicznej -TAK! Lepiej zrobić wcześniej listę z zapotrzebowaniem i zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Nie zapomnijmy o zestawie do pierwszej pomocy. Nigdy nie wiadomo, co w trawie piszczy…

Nie ma czasu na nudę

Ręcznik plażowy z grą chińczyk lub warcaby / reklamowygadzet.pl

Ręcznik plażowy z grą chińczyk lub warcaby / reklamowygadzet.pl

Dla tych, którzy pracują głównie za biurkiem (ograniczając się do przemieszczenia w kierunku ubikacji ;) , warto spędzić wolny czas w ruchu.Przydatne będzie jakieś frisebee, piłka plażowa, badminton, latawiec, a dla dzieci można przygotować kolorowe kredy do rysowania po chodniku czy różdżkę z bańkami mydlanymi.

Osoby, które preferują rozgrywki bardziej intelektualne, można wykorzystać karty do gry. Fajnym pomysłem będzie np. ręcznik plażowy z nadrukowaną planszą do gry w warcaby lub chińczyka :)

Możliwości na fajne spełnienie czasu wolnego jest wiele, trzeba tylko trochę się przygotować żeby zaliczyć wyjazd do udanych.

Lista obrazkowo- niezbędnikowa znajduje się tutaj:
http://pinterest.com/reklamowygadzet/gadzety-na-sezon-letni/

Gadżety na sezon letni /Pinterest / reklamowygadzet.pl

 Miłego!